STAVEBNÍ SPOLEČNOST

Podnik byl založen roku 1996.
Věnujeme se stavební činnosti.

STAVEBNÍ SPOLEČNOST

Podnik byl založen roku 1996.
Věnujeme se stavební činnosti.

STAVEBNÍ SPOLEČNOST

Podnik byl založen roku 1996.
Věnujeme se stavební činnosti.

Zlínské stavby

Pronájem vzdělávacího centra

Kvalitní práce vyžaduje neustálé vzdělávání se a informovanost.

Vzdělávací centrum – Zlínské stavby v obci Drnovice (blízko areálu Anvis AVT) je nová část portfolia společnosti. Základní funkcí tohoto centra je pořádání různých školení a vzdělávacích programů jak pro vlastní zaměstnance společnosti, tak pro naše partnery a subdodavatelské subjekty.

Probíhají zde periodická školení  bezpečnosti práce a požární ochrany, školení zaměřená na odborné profese řidičů, lešenářů, vazačů, strojníků, apod., porady vedení s jednotlivými stavebními mistry a v neposlední řadě i neformální setkání zaměstnanců společnosti při různých příležitostech a výročích.

Školicí středisko o kapacitě 60 sedících posluchačů bylo vybudováno za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj. Je vybaveno dvěma učebnami s 18 notebooky se základními programy řady Office a program Archi Cad. Dále je k dispozici učebna praktického výcviku, dva kabinety lektorů, šatnami a profesionální kuchyní. Cely objekt je proveden jako bezbariérový s výtahem. Uspořádání mobiliáře je plně variabilní a je možné ho měnit dle aktuálních potřeb. K dispozici je internet, tiskárna, kopírka, dataprojektory a promítací plátna.

Naše centrum však není určeno pouze pro vlastní potřebu a proto nabízíme pronájem těchto prostor i nejrůznějším právnickým a fyzickým osobám. V případě zájmu o pořádání vzdělávacích akcí nás kontaktujte na e-mailové adrese info@zlinskestavby.cz

Nabízíme školicí a prezentační centrum bez potřeby Vašich investic. 

Školicí a prezentační centrum

Copyright © 2019 zlinskestavby.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign